Време читања: 1 минут

Војвођанска лига “Север”

Србобран – Његош 3:2 (2:0)

Србобран – Стадион у Шумици. Судија: Немања Кузмановић (Кула) 7. Стрелци: Н. Тешановић у 2, Гленџа у 29. и 90. за Србобран, Д. Тешановић (из пенала) у 78. и Мрваљевић у 90+4 минуту за Његош. Жути картони: Радојковић (Србобран), И. Кочиш, Бојовић (Његош).

СРБОБРАН: Бабин 7,5, Видаковић 7, Гленџа 9, Јовановић 7, Клипић 7 (од 74. Ходоницки – ), Кењи 7, Радојковић 8,5, Н. Тешановић 8 (од 80. Дукић – ), Марјанов 7,5, Живановић 7 (од 58. Зељић 7), Павићевић 7.

ЊЕГОШ: Маровић 6, Варга 6 (од 46. Жмукић 6,5), Вујошевић 6,5, И. Кочиш 7, Д. Тешановић 7, Богавац 7, Никић 6,5 (од 72. Буганик – ), Мрваљевић 7, Бојовић 7, С. Кочиш 6,5, Бичкеји 6,5.

Играч утакмице: Гленџа

Чета тренера Душана Медића, пожртвованом игром, освојила је важне бодове, а славље је наговестио погодак Немање Тешановића, ударцем главом, после асистенције Александра Марјанова. Најлепши детаљ, виђен је у 29. минуту, када је Саша Гленџа нанизао четворицу и ефектно погодио мету.
Гости из Ловћенца, краткотрајно су унели неизвесност, пошто је Дарко Тешановић реализовао најстрожу казну. Алекса Дукић је сервирао лопту, као на тацни, а расположени Гленџа је додао још једну рецку – 3:1. Ревију голова, употпунио је Милош Мрваљевић, у последњим секундама.