Време читања: 2 минута

Градска лига Нови Сад

Динамо Будисава – Хајдук (Г) 5:0 (2:0)

Будисава – Игралиште Динама, судија: Немања Николаш (Футог), стрелци: Учур у 10., Карас у 20., Дистл у 62., Митрић у 75. и Дубравац у 85. минуту. Жути картони: Гојков (Динамо), Радаковић (Хајдук).

првих 11 Динама за овај сусрет

Динамо: Савић, Гојков, Петровић (од 71. Суботин), Сабо, Дистл, Ст. Мишкић (од 64. Митрић), Лојаница (од 46. Михајловић), Карас, Поповић (од 46. Дубравац), Учур (од 64. Шегуљски), Илић.

Хајдук: Мирко Радаковић, Д. Смиљанић, Б. Смиљанић, Ј. Радаковић, Ракић, Миленковић (од 58. Станков), Цветковић, Јовановић (од 74. Чурић), Галић, М. Илић (од 81. Стојановић), В. Илић.

Динамо из Будисаве убедљиво је тријумфовао против Хајдука из Гардиноваца. Победу је најавио млади Учур голом у 10. минуту сусрета. Недуго, затим Карас је направио слалом кроз противничку одбрану и рутинском егзекуцијом повећао предност. У другом делу нaстављена је голеада. Сјајан центаршут Михајловића испратио је Дистл и главом послао лопту у небрањени део мреже – 3:0. Четврти погодак дело је Митрића, иницијатор акције био је Шегуљски. Тачку на убедљив тријумф Динама ставио је, на овом мечу резервиста, Марко Дубравац.