Новосадска лига

Сусек – ТСК 0:5 (0:2)

Сусек – Судија: Огњен Јоргић (Нови Сад) 7. Стрелци: Пуповац у 2, Стричевић у 42, Клаић у 50, Солдат у 65. и Косић у 87. минуту.

СУСЕК: Драгић 5,5, Шовљански 5,5, Крстић 5,5, Морина 5,5, Нићетић 6, Рапић 5,5, Месарош 6, Увачек 5,5 (од 46. Станојевић – од 64. Смијић – ), Миладиновић 5,5, Лаловић 5,5, Шодић 6,5.

ТСК: Војводић 7, Кнежевић 7 (од 46. А. Николић 7), Варга 7, Стричевић 8, Милосављевић 8, Солдат 8, Н. Николић 7, Клаић 7,5 (од 60. Грлица 7,5), Којовић 7, Пуповац 8, Косић 8.

Играч утакмице: Стричевић

Темеринци нису били комплетни, али то им није била кочница за убедљив тријумф. Јово Пуповац је постигао 15. гол у првенству, после дијагонале Милорада Косића. Пред одлазак на одмор, мрежу домаћина је погодио најбољи актер Владимир Стричевић, уз асистенцију Пуповца.
На 3:0, повисио је Дејан Клаић, док је Грлица, у 65. минуту, био иницијатор акције са потписом Данијела Солдата. Завесу је спустио Милорад Косић, најлепшим голом на мечу, уз нову асистенцију Горана Грлице.