Војвођанска лига “Север”

Војводина (БГ) – ОФК Врбас 6:0 (4:0)

Бачко Градиште – Спортски центар ”Ђорђе Тапавица – Џоја”. Судија: Вања Филиповић (Суботица) 8. Стрелци: Виновић у 10. (из пенала) и 35, Пеленгић у 12. и 39, Б. Јелић у 53. и Проданов у 71. минуту. Жути картони: Дабижљевић (Војводина), Варга, Димић, Цицмил (ОФК Врбас). Црвени картон: Цицмил (ОФК Врбас) у 33. минуту.

ВОЈВОДИНА: Милованов – (од 65. Бошњак – ), Стефанов 7,5, Прерадов 7,5, Б. Јелић 8, Пеленгић 8 (од 46. Проданов 7,5), Виновић 8,5 (од 76. Бранков – ), Б. Ћулум 7,5 (од 55. Илић 7,5), Ђекић 7,5, Кудрић 7,5, Дабижљевић 7,5, Билбија 7,5 (од 76. Новаковић – ).

ОФК ВРБАС: Димић 5, Поповић 5, Макаји 5, Копривица 5,5, Варга 5,5, Козомора 5,5, Маројевић 6, Цицмил 5, Мушикић 5,5, Зековић 5,5, Правиловић 5,5 (од 65. Ђедовић – ).

Играч утакмице: Виновић

Градиштанци су се вратили на лидерску позицију, а повели су из пенала, пошто је претходно Варга непрописно зауставио Ћулума. Два минута касније, Миодраг Пеленгић је крунисао асистенцију Братислава Јелића. Од 33. минута, гости су били бројчано ослабљени, јер је поцрвенео Цицмил. За 3:0, побринуо се најбољи актер Ненад Виновић, одличном реакцијом на центаршут Пеленгића, који је пре изласка из игре уписао још једну рецку.
У наставку, дебитовао је млади голман Младен Бошњак, минутажу су добили и бонуси Велибор Новаковић и Бранко Бранков. Водећи стрелац лиге Братислав Јелић, нациљао је ближи угао, док су у 71. минуту на сцени били резервисти: Димитрије Илић је, као снајпером, пронашао Александра Проданова, па се шести пут затресла мрежа гостију.