Време читања: 2 минута

Прва лига Србије

Кабел – ГФК Јагодина 2:2 (2:2)

Нови Сад, стадион крај Штранда. Судија: Владимир Џаковић. Стрелци: Месаровић у 16. и 31. за Кабел, а аутогол у 9. и Ристић у 32. минуту за Јагодину. Жути картони: Петрић (Кабел), Илић, Радуловић, Медић (Јагодина).

Кабел: Кнежевић, Јеличић (од 87. Гајић), Петровић, Новаковић, Петровић, Видаков, Месаровић, Кочовић, Караћ (од 80. Лучић), Бечелић, Павлићевић (од 68. Србијанац).

Јагодина: Весић, Сујић, Спасојевић, Стојковић, Јованчић, Радуловић, Ристић (од 83. Милић), Илић, Медић, Дивац, Петровић (од 89. Павловић).

Новосађани су, након победе у Добановцима, ремизирали са Јагодинцима – 2:2.

Иако су гости први дошли до вођства тргли су се Кабеловци и са два поготка Месаровића успели да преокрену резултат.

Прво је, варком тела избацио тројицу, а затим ударцем са дистанце послао лопту иза леђа голмана Весића.

Петнаест минута касније, избио је сам пред голмана гостију и лобом донео предност – 2:1.

Минут касније Јагодинци су стигли до изједначења преко Ристића, кад је након одбитка Јеличића погодио мрежу, што је, касније испоставиће се, био и последњи гол на мечу, за поделу бодова.