Слога (Т) – Црвена звезда 3:1 (1:0)

Темерин – Судија: Бојан Граовац (Рума) 7. Стрелци: Грубовић у 35. и 50, Предраг Марковић у 83. за Слогу, Станковић (из пенала) у 56. за Црвену звезду. Жути картони: Зелић (Слога), Стојановић, Апић (Црвена звезда).

Слога (Т): Ранков 7, Петар Марковић 7 (од 46. Пастор 7), Нем. Томић 7, Зелић 7,5, Краговић 7, Мијић 7,5, Мијаиловић 8, Ђурђевић 6,5 (од 46. Предраг Марковић 7,5), Грубовић 8,5 (од 65. Шепа – ), Д. Грујић 7,5 (од 76. Ергарац – ), Топић 7 (од 84. Пролић – ).

Црвена звезда: Војводић 6,5, Ерор 6, Јокић 7, Апић 7, Ненезић 6,5, Докић 7, Хајризи (од 46. Стојановић 6), Ћелић 6 (од 57. Богавац 6,5), Марић 6, Станковић 7,5, Звекан 6 (од 57. Бабић 6).

Играч утакмице: Грубовић

Мрежа иза леђа голмана Душана Војводића, затресла се после 305 минута, пошто је Милан Грубовић, ударцем из прве, нациљао доњи угао. Претходно је акцију иницирао неуморни Алекса Мијаиловић, пославши дијагоналу, док је улогу асистента одиграо бонус Урош Топић.
Темеринци су имали иницијативу, Топић је могао да се прослави головима, али у интервалу од четири минута, пропустио је две одличне шансе. Само што је почело друго полувреме, запажени Дарко Грујић је обавио рударски део посла, а на петерцу је будан био Милан Грубовић – 2:0.
Капитен гостију Немања Станковић, реализовао је најстрожу казну, јер је лопта погодила у руку штопера Зелића. Није било панике у редовима домаћина, Предраг Марковић је ударцем са ивице казненог простора ударио печат на драгоцену победу против директног конкурента у борби за опстанак.

Бодови остали у Темерину: Грујић (Слога) и Апић (Црвена звезда) ФОТО: М. Менићанин