Српска лига “Војводина”

Младост ГАТ – Козара 3:1 (1:1)

Нови Сад, стадион Младости. Судија – Филип Тодић (Рума). Стрелци: Ренић у 21, Поповић у 75. и Радовић у 87. за Младост, а Мисић у 18. минуту за Козару. Жути картони: Лисица, Бјелановић, Ћирић (Козара).

Младост: Дражић, Јовановић, Швоња, Асани (од 80. Каурин), Гојковић, Ренић, Јелић, Поповић (од 80. Јованић), Спасић (од 64. Радовић), Дивац (од 90. Илић), Станић (од 64. Радовић).

Козара: Ђаковић, Терзин, Виновић (од 77. М. Бунић), Б. Бунић (од 77. Латиновић), Ћирић, Војводић, Мисић, Бјелановић, Лисица, Савин (од 67. Ратко), Бабић.

Преболели су Новосађани пораз из Сомбора, тријумфом над Козаром одмакли 11 корака.

Гости су се фокусирали на одбрану гола, претили из контре, једну такву претворили у гол када је Мисић у 18. минуту савладао Дражића. Три минута касније, Ренић је ударцем из слободњака изненадио Ђаковића – 1:1.

Ређале су се прилике као на траци, оно што није пошло за ногом Станићу, Асанију и Дивцу, јесте Поповићу, који је отворио врата новом тријумфу. Након акције по левој страни, на асистенцију Каурина и Радовић се уписао у стрелце.