Ц. звезда (НС) – Борац Шајкаш  1:3 (0:1)

Нови Сад, стадион крај Најлон пијаце. Судија – Благоје Радић. Стрелци: Бабић у 90+2. за Звезду, а Миловац из пенала у 15, Гргић у 63. и Н. Ђурић у 77. минуту за Борац. Жути картони: Ерор и Хајризи (Ц. звезда).

Ц. звезда: Војводић, Ерор (од 46. Кисић), Јокић, Апић, Ненезић (од 85. Странић), Докић (од 51. Бабић), Ћелић, Хајризи, Марић (од 71. Стојановић), Станковић, Звекан.

Борац: Татомировић, М. Гавриловић, Станковић (од 74. Рис), Милетић (од 74. Митровић), С. Гавриловић, Гргић, Миловац (од 79. М. Ђурић), Кованушић (од 46. Бановић), Зечевић, Н.Ђурић, Божић (од 46. Николић).

Играч утакмице: Лука Гргић

Гости су, лакше него што се очекивало, дошли до бодова. Гргић је продором по левој страни изнудио једанаестерац, а сигуран са 11 метара био је искусни Марко Миловац. После комбинације са Славком Гавриловићем, капитал је дуплирао најбољи актер Гргић. У 77. минуту на 3:0 повисио је Ненад Ђурић, а утешни гол за домаће, у судијској надокнади, постигао је млади Денис Бабић.