Војвођанска лига “Југ”

Слога (Т) – Сремац 3:0 (1:0)

Темерин – Судија: Растко Петровић (Сремска Митровица) 8. Стрелци: Грубовић у 4, Топић (из пенала) у 50. и Д. Грујић у 56. минуту. Жути картони: Пастор, Мијаиловић (Слога), Ковачевић, Кубуровић, Станишљевић, Спаловић (Сремац).

Слога: Ранков 7, Пастор 7, Немања Томић 7, Зелић 7,5, Краговић 7, Мијић 8 (од 67. Марковић – ), Мијаиловић 7,5, Грубовић 8 (од 78. Никола Томић – ), Немања Грујић 7,5, Дарко Грујић 8, Топић 7,5 (од 78. Ђурђевић – ).

Сремац: Травица 6, Кубуровић 6,5, Турчиновић 6 (од 69. Павковић – ), Радивојевић – (од 28. Маринковић 6), Шашић 6, Грујић 6, Видовић 6,5 (од 69. Станишљевић – ), Ковачевић 6 (од 58. Антунов 6), Кнежевић 6 (од 58. Коларов 6), Боснић 7, Спаловић 7.

Играч утакмице: Грубовић

Лакше од очекиваног, Темеринци су, против директног конкурента, освојили важне бодове у борби за опстанак, а рано су повели, захваљујући четвртом пролећном голу Милана Грубовића, после слободњака Предрага Мијића. У 27. минуту, голман Травица, одбранио је ударац главом капитена Зелића са три метра, док је почетком другог полувремена бонус Урош Топић био сигуран реализатор најстроже казне – 2:0. Претходно је непрописно заустављен Грубовић. Потом су на сцену ступила браћа Грујић, старији Немања је одиграо улогу асистента, док је Дарко ставио тачку на одлично издање Слоге.