Српска лига “Војводина”

Феникс 1995 – Бачка 1901 4:0 (2:0)

Пећинци – Стадион Сувача. Судија: Дејан Петровић (Вршац) 8. Стрелци: Качаревић у 22, Булат у 24, Зечевић у 72. и Ћурувија (аутогол) у 80. минуту. Жути картони: Шалипур, Јеловић (Феникс 1995), Жижа (Бачка 1901).

Феникс 1995: Лазић 7, Благојевић 8, Пејић 7,5 (од 77. Симуновић – ), Шалипур 7 (од 50. Илић 7), Булат 7,5, Галић 7,5, Милаковић 7,5 (од 60. Јеловић – ), Димитрић 7,5, Зечевић 8, Качаревић 8, Грубјешић 7 (од 46. Цвјетиновић 7).

Бачка 1901: Ћурувија 6, Ђуровић 6 (од 56. Маленчић 6), Мезеи 6,5, Костић 6, Лончар 6, Жижа 6,5, Провчи 6,5, Храстовчак 6, Глишовић 7, Крмар 7, Кежман 6 (од 56. Ћулибрк 6).

Играч утакмице: Качаревић

Најбоље пролећно издање фудбалера Феникса 1995, коначно лишених кадровских брига. Брзо су постигли два гола, у интервалу од 120 секунди, а оба пута корнер је извео Милан Благојевић. Штопери домаћина су положили испит пред противничком мрежом, Јован Качаревић је погодио за 1:0, док је Марко Булат ударцем главом послао лопту иза леђа Милоша Ћурувије.
Статива је, после покушаја Булата у 32. минуту била савезник гостију, који су одличну шансу имали пред одлазак на одмор, када је бонус Урош Лазић прочитао намеру Миливоја Крмара.
Са 20 метара, распалио је Немања Жижа, уместо мреже, нациљао је стативу, а недуго затим поново је Милан Благојевић одиграо улогу асистента, па је Марку Зечевићу преостало да стави тачку, уписавши се у листу стрелаца четврти меч узастопно.
За 4:0, претходио је шут Александра Димитрића, распалио је с ивице казненог простора, голман гостију није најбоље реаговао, лопта је од стативе завршила преко линије.