Српска лига “Војводина”

Младост ГАТ – Слога (Ч) 4:0 (3:0)

Нови Сад – Судија: Иван Репчек (Врбас). Стрелци: Ренић из пенала у 27, Дивац у 34, Јованић у 42, Радовић у 83. минуту.

Младост ГАТ: Слијепчевић, Јовановић, Ђекић, Каурин (од 46. Асани), Швоња, Гојковић (од 69. Спасић), Јованић (од 73. Поповић), Ренић, Јелић, Дивац (од 69. Радовић), Станић (од 46. Вукаљевић).

Слога: Шепић, Ребић, Мазињанин, Видовић, Вукас, Перуничић, Ђоровић, Марић (од 46. Митровић), Коњовић, Гргић, Пурић.

Пет кола пре краја Новосађани су и математички обезбедили прво место. Госте је начео, са беле тачке, најбољи стрелац екипе Марко Ренић. Предност је увећана седам минута касније. Након корнера стрелца првог гола, Ђекић је надвисио чувара, на правом месту нашао се Дивац – 2:0. Голгетерску серију серију наставио је Лука Јованић, а у финишу, на асистенцију Вукаљевића, Радовић је ставио тачку.