Време читања: < 1 минут

 

место  11.коло Српска лига „Војводина“

среда 7.октобар 2020.

резултат
Нови Сад Младост ГАТ Нови Сад – Бачка 1901 Суботица 4:2
Пећинци Феникс 1995 – ОФК Вршац 0:2
Сакуле Борац Сакуле – Слога Чонопља 3:2
Панчево Динамо 1945 Панчево – Дунав Стари Бановци 3:1
Сомбор Раднички 1912 Сомбор – Козара БВС 7:1
Стара Пазова Јединство Стара Пазова – Војводина 1928 Перлез 3:0
Бечеј Бечеј 1918 –  ОФК Стари Град 3:2
Зрењанин Раднички Зрењанин – Омладинац Нови Бановци 2:0
Адорјан Тиса Адорјан – Хајдук 1912 Кула 3:1
Н. Козарци Слобода Нови Козарци – 1.Мај Рума 0:2