Новосадска лига

Хајдук (Ч) – ТСК 0:5 (0:5)

Чуруг – Судија: Љубица Полић (Ченеј) 8,5. Стрелци: Пуповац у 4, 8. и 43, Косић у 12. и 38. минуту. Жути картони: Срећков, Стјепановић, Самоловац (Хјадук), Н. Николић (ТСК).

ХАЈДУК (Ч): Николић 5,5, Бранчић 5,5, Самоловац 5,5, Срећков 6, Дамјановић 6, Стјепановић 5,5 (од 46. Шарић 5,5), Миловановић 5,5, Вујичић 5,5, Топић 5,5, Микулић 5,5, Радуловић 5,5.

ТСК: Војводић – (од 46. Веђелек – ), Кнежевић 7,5, Варга 7,5, Н. Николић 7 (од 46. Грлица 7), Милосављевић 8, Солдат 7,5, Косић 8,5, Клаић 8 (од 46. А. Николић 7), Плавшић 8 (од 65. Мириловић – ), Пуповац 9, Којовић 7 (од 52. Гргић 7).

Играч утакмице: Пуповац

Темеринци су, у фуриозном првом полувремену, завршили посао око освајања бодова, не дозволивши домаћинима да озбиљније угрозе голмане Драгана Војводића и Давида Веђелека. Блистао је, по навици, Јово Пуповац, најбољи стрелац гостију, уписавши хет-трик, као од шале. Браву је откључао из слободњака, лопта је од пречке одсела у мрежи, а четири минута касније је ставио тачку на асистенцију Дејана Клаића. На сцену је потом ступио Милорад Косић, погодивши за 3:0, уз проигравање Клаића, док је у 38. минуту био прецизан из слободног ударца са 20 метара. Пуповац је, пред одлазак на одмор, ударио печат.