Новосадска лига

TСК – Јединство (Г) 4:0 (1:0)

Темерин – Судија: Немања Шарић (Нови Сад) 7. Стрелци: Пуповац у 12 (из пенала) и 67, Стричевић у 65. и Солдат у 78. минуту. Жути картон: Бобот (ТСК).

ТСК: Војводић 7, Кнежевић 7,5, Бобот 7,5 (од 78. Варга – ), Стричевић 8, Милосављевић 7,5, Солдат 8, Н. Николић 7 (од 63. Којовић 7), Клаић 7,5 (од 85. Мириловић – ), Плавшић 7,5 (од 85. Гргић – ), Пуповац 8,5, Косић 7,5.

ЈЕДИНСТВО (Г): Гавриловић 7,5, Зорић 6, Драгољевић – (од 20. Рабљеновић 6, од 68. Ђорђевић – ), Ковачевић 6,5, Новаковић 6, Р. Тепић 6,5, Димић 6,5 (од 84. Гарић – ), Малиновић 6, Виторац 6, Бубњевић 6, М. Тепић 6,5.

Играч утакмице: Пуповац

Јово Пуповац је понео епитет јунака комшијског окршаја, над њим је пенал скривио Бубњевић, а најбољи стрелац Темеринаца је реализовао најстрожу казну. Одлично је бранио млади Срето Гавриловић, осујетио је четири одличне прилике црвено-белих, па су гости из Госпођинаца дуго имали активан резултат.
На 2:0, повисио је Владимир Стричевић, пошто му је лопту сервирао Александар Плавшић. Најлепши детаљ, виђен је у 67. минуту, када је сјајни Пуповац, после асистенције Плавшића, ударцем искоса, скинуо паучину из горњег угла. Тачку на акцију Клаића и Стричевића, ставио је млади везиста Данијел Солдат – 4:0.
Мрежа иза леђа Драгана Војводића нетакнута је 630 минута, а срећа му је била савезник у 75. минуту, јер је Урош Димић, из слободњака, погодио стативу.