Српска лига ”Војводина”

ФЕНИКС 1995 – ТИСА 4:1 (3:0)

Пећинци – Стадион Сувача. Судија: Милорад Субашић (Ветерник) 8. Стрелци: Милутиновић у 10, 28. и 51, Симуновић у 15. за Феникс 1995, А. Ивановић у 75. минуту за Тису. Жути картон: Пејић (Феникс 1995).

ФЕНИКС 1995: Крстовић 7 (од 80. Милиновић – ), Благојевић 7,5, Пејић 8 (од 75. Видовић – ), Дамјановић 8, Симуновић 8,5, Милаковић 8, Јованић 7,5 (од 80. Зечевић – ), Нинковић 8, Мандић 7,5, Милутиновић 9, Зејић 8 (од 63. Секулић – ).

ТИСА: Тасић 6,5, А. Ивановић 7, Золнајић 7, Киш 6,5 (од 85. Црквењаков – ), Божић 6, Фењсаруши 5,5 (од 46. Орчић 6), Томишић 6, Ђоровић 6 (од 58. Пејовић 6), Н. Ивановић 6,5, Матијашевић 7, Нађ 5,5 (од 58. Боршош 6).

Играч утакмице: Милутиновић

Одличну форму у финишу јесењег дела, фудбалери Феникса 1995, потврдили су у двобоју са Тисом, а плес расположених домаћина почео је у 10. минуту, када је Зоран Зејић одузео лопту на средини терена, упосливши Луку Јованића. Најбољи стрелац екипе, из прве, пронашао је Лазара Милутиновића, чији нишан је био подешен ка супротном углу.
Владимир Симуновић је ударцем главом закуцао лопту у мрежу, после корнера Милана Благојевића – 2:0. Није се дуго чекало на нову радост, шутирао је Јованић, а на одбитак је натрчао разиграни Милутиновић и повећао капитал. Гости су преко Саше Киша, у 42. минуту, погодили стативу.
Милутиновић је био нерешива енигма за дефанзивце гостију, до хет-трика, стигао је уз асистенцију Радета Пејића. У 75. минуту, корнер је извео Александар Золнајић, а имењак Ивановић је ударцем главом погодио мету.
Пенал је, у 82. минуту, над Давидом Нинковићем скривио голман Душан Тасић, потом се искупио, прочитавши намеру Луке Јованића.