Младост (БЈ) – ОФК Југовић 4:0 (1:0)

Бачки Јарак – Стадион Ливадица. Судија: Немања Бошковић (Салаш Ноћајски) 7. Стрелци: Стојаковић у 20, Ковачевић (из пенала) у 66, Вучковић у 72. и Дринић у 80. минуту. Жути картон: Стеванчевић (Младост).

Младост: Лолић 7, Вејин 7, Ђукић 7, Вулетић 7,5, Стеванчевић 7,5, Ловре 7, Ковачевић 8, Шкавић 6,5 (од 60. Стојановић – ), Вучковић 7,5 (од 80. Бешевић – ), Стојаковић 7 (од 76. Дринић 7), Стојисављевић 6,5 (од 46. Антонић 7).

ОФК Југовић: Младеновић 6 (од 74. Срдановић – ), Макивић 6 (од 65. Свитић – ), Самарџија 6 (од 74. Брковић – ), Грбовић 6 (од 46. Дакић 6), Срдић 6,5, Томић 6,5, Черњак 6,5, Бабић 6,5, Ђекић 6, Вукелић 6, Лакић 6 (од 46. Сукара 6,5).

Играч утакмице: Ковачевић

Идентичним резултатом, као јесенас, фудбалери Младости, победили су Каћане, а повели су после акције Милана Вулетића и Андреја Вучковића, чију је лопту убачену у празан простор, иза леђа голмана Милоша Младеновића, послао Милош Стојаковић. Сигуран реализатор најстроже казне, био је Милош Ковачевић, уз претходно играње руком дефанзивца гостију.

За 3:0, побринуо се Андреј Вучковић, први стрелац домаћина, пошто је ударцем главом крунисао центаршут Вулетића, дугогодишњег играча ОФК Југовића. Прве сениорске минуте, уписао је Никола Бешевић (16), проиграо је Ковачевића, док је на повратну лопту натрчао Мирко Дринић и погодио мету.