Хајдук – Јединство (Р) 2:0 (1:0)

Дивош – Судија: Никола Чекичевић (Моровић) 7,5. Стрелци: Совиљ у 16. и Стојшић у 76. минуту. Жути картони: Атић, Дерајић, Стојшић (Хајдук), Берић, Моравац (Јединство).

Хајдук: Јокић 8, Симић 7, Цветановић 8, Симикић 7, Цвијић 7,5, Ивковић 6,5 (од 46. Дерајић 7), Совиљ 7,5 (од 46. Халиловић 7,5), Живковић 7,5 (од 67. Тривуновић 7,5), Ступар 7, Денковић 6,5 (од 62. Стојшић 7,5), Босанчић 6,5 (од 46. Атић 7).

Јединство: Костуранов 7, Берић 7, Штефек 6,5, Јелић 7, Кања 6,5 (од 67. Тришић – ), Гаџић 7, Веселиновић 6,5 (од 60. Моравац – ), Влаисављевић 6,5, Скоко 6,5, Тепић 6,5 (од 83. Стојановић – ), Ђекић 7.

Играч утакмице: Цветановић

Tражили су домаћини пенал у првом минуту дербија кола, када је после додавања Живковића, полувисоко шутирао Цвијић, лопта је променила смер, а судија Чекичевић је био добро постављен, проценивши да није било играња руком. Разменили су дупли пас Борисав Живковић и Душан Совиљ, а офанзивац Хајдука је, са ивице казненог простора, матирао голмана Дејана Костуранова – 1:0.
У 54. минуту, Стеван Веселиновић је изашао испред Милорада Јокића, али голман домаћина је одличном реакцијом спречио изједначење. Весељко Тривуновић је потврдио класу, убацио је лопту у казнени простор, одбила се до Немање Стојшића, а џокер тренера Драгослава Антонића је, ударцем искоса, ефектно ставио тачку. У надокнади, Младен Атић је пропустио прилику да казни грешку штопера, из чисте позиције, нишанио је поред стативе.
Трка за српсколигашку визу, добила је додатну дозу неизвесности…