Младост (БЈ) – Нови Сад 1921 1:2 (1:1)

Бачки Јарак – Стадион Ливадица. Судија: Бојан Граовац (Рума) 8. Стрелци: Вучковић у 22. за Младост, Митровић у 33. и Симић и 52. за Нови Сад 1921. Жути картони: Шкавић (Младост), Митровић, Кантарџић (Нови Сад 1921).

Младост: Лолић 6,5, Вејин 6, Вулетић 7 (од 46. Стојановић 6), Ловре 6,5, Стеванчевић 7,5, Ковачевић 7,5, Миловановић 6 (од 58. Дринић 7), Шкавић 6 (од 75. Антонић – ), Вучковић 7, Стојаковић 7, Куртиши 7.

Нови Сад 1921: Ранђеловић 7, Бранковић 7, Качавенда 7, Игњић 7,5, Симић 8 (од 77. Кавчић – ), Пекић 7,5 (од 85. Грковић – ), Смиљанић 7,5, Митровић 8, Леђанац 7, Вукобратовић 7, Станчетић 6,5 (од 83. Кантарџић – ).

Играч утакмице: Митровић

Јарачани су одиграли два различита полувремена, до одласка на одмор су били у добром ритму и повели преко најбољег стрелца Андреја Вучковића, после корнера Милоша Стојаковића. Лопта се, у 33. минуту, одбијала као у билијару, најбоље је реаговао расположени Дејан Митровић и спаковао је у мрежу.
Повреда Вулетића, изнудила је рокаде код домаћина, изгубили су чврстину на средини прекомандом Ковачевића на левог бека, а пукотину је искористио Александар Симић, разменивши дупли пас са Јованом Пекићем – 1:2.
У 65. минуту, на интервенцију помоћника Љубинковића, поништен је гол Игњића, док је осам минута пре краја голман Лолић парадом спречио погодак Пекића.