Време читања: 2 минута

Новосадска лига

ТСК – ОФК Сириг 3:1 (1:0)

Темерин – Судија: Дејан Чобанов (Руменка) 8. Стрелци: Варга у 32, Пуповац у 50. и 56 (из пенала) за ТСК, Грујичић (из пенала) за ОФК Сириг. Жути картони: Ђанковић, Николић, Клаић (ТСК), Ивковић, Кизић, М. Вулић (ОФК Сириг).

ТСК: Војводић 7 (Ивановић – ), Брежњак 7, Стричевић 7,5, Бобот 7, Варга 8, Кнежевић 7, Николић 7 (Томић – ), Недељковић 7,5 (Гргић – ), Ђанковић 8 (Мириловић – ), Пуповац 8,5, Косић 7 (Клаић – ).

ОФК Сириг: Кизић 7, М. Вулић 7 (Момчиловић – ), Јелић 6 (С. Ђукић – ), Ивковић 6,5 (Брежњак 6,5), Васић 7, Грујичић 7,5, Којовић 7, Миловановић 6,5 (Н. Вулић – ), Наранчић 7, Митровић 6,5 (Ј. Ђукић – ), Рајачић 6,5.

Играч утакмице: Пуповац

Општински дерби, почео је шансом Николића, када је у првом минуту мало недостајало да изненади голмана Кизића, лопта је незгодно одскочила и завршила у корнеру. Гости су узвратили преко Митровића, 120 секунди касније, али Војводић је добро реаговао.
Домаћини су повели у 32. минуту: слободњак је извео Милан Ђанковић, улогу асистента је одиграо Марко Недељковић, док је капитен Тамаш Варга ударцем главом погодио мету. Четири минута касније, оправдано је поништен гол Недељковића, због офсајда. Голман Кизић се истакао у 39. минуту, осујетивши покушај Пуповца са петерца.
Наставак је обележио Јово Пуповац. За 2:0, погодио је натрчавши на одбитак, после шута Ђанковића, а у 56. минуту потврдио је да је мајстор за пенале. Претходно га је штопер Васић непрописно зауставио у казненом простору.
И други пенал, оправдано је досудио Чобанов, пошто је Кнежевић фаулирао Ђукића, па је Марко Грујичић поставио коначан резултат.