Време читања: < 1 минут

Борац (Ш) – Јединство (Р) 2:2 (1:1)

Шајкаш – стадион Борца. Судија: Немања Ранковић (Сремска Митровица). Стрелци: Миловац у 15. и Топић у 60. за Борац, а Гаџић у 40. и Веселиновић у 58. минуту за Јединство. Жути картони: Д. Станковић, Божић (Борац), Гаџић, Кања, Берић (Јединство). Црвени картон: Тришић (Јединство) у 84. минуту.

Борац: Студен, М. Гавриловић, Д. Станковић (од 80. Кованушић), Николић (од 46. Милетић), Топић, С. Гавриловић, Р. Станковић (од 46. Бановић, од 88. Митровић), Гргић, Миловац, Ђурић (од 14. Зечевић), Божић.

Јединство: Костуранов, Штефек, Јелић (од 30. Берић), Гаџић, Веселиновић, Моравац (од 46. Кања), Влаисављевић (од 60. Заов), Скоко, Тришић (од 69. Зељковић), Тепић, Ђекић.

Играч утакмице: Владо Топић (Борац Шајкаш)

У отвореној игри претендената за највиши пласман, реми је најправеднији исход. Миловац је шутем са 30 метара изненадио Костуранова – 1:0. Истакао се голман домаћих Студен, када је одбранио зицер Веселиновићу. Пет минута пре паузе, Гаџић је донео резултатски егал.

Резервиста Игор Кања елегантно је пребацио одбрану домаћих, омогућивши Веселиновићу да се искупи за промашај средином првог дела. Слабу реакцију чувара мреже гостију искористио је, након корнера Милетића, одлични штопер Борца, Владо Топић за поделу плена.