Темеринцима довољно полувреме

Слога (Т) – Индекс 2:0 (2:0)

Темерин – Судија: Владимир Тошић (Нови Сад) 8. Стрелци: Грубовић у 20. и Tомић у 39. минуту. Жути картони: Д. Грујић, Зелић (Слога), Блешић, А. Ћук, Клаић (Индекс).

Слога Ранков 7, Томић 7,5, Пастор 8, Зелић 8, Краговић 7, Мијић 7,5, Грубовић 7 (од 46. Мијаиловић 7), Н. Грујић 7,5 (од 88. Пролић – ), Д. Грујић 7 (од 80. Туцаков – ), Кувекаловић 6,5 (од 46. Марковић 7), Топић 7 (од 63. Ђурђевић – ).

Индекс: Субашић 7, А. Ћук 6,5, Лулеџија 6, Вуковић 6,5, Кнежевић 6,5, Зорић 6,5 (од 62. Вујичић – ), Стојановић 5,5 (од 46. Блешић 6), Ј. Ћук 6,5, Бањац 5,5 (од 46. Самарџић 5,5), Клаић 6,5, Нађ 6 (од 83. Капларски – ).

Играч утакмице: Пастор

Темеринци су имали озбиљан приступ, свесни важности меча, па су дошли у вођство, после центаршута Роберта Пастора и ударца главом Милана Грубовића, на другој стативи. Био је то његов трећи пролећни гол, иако је играо ровит, због проблема са коленом. Покушај искусног Мијића, осујетио је Субашић, док је бонус Топић, издржавши дуел са Ћуком, циљао изнад пречке. На висини задатка, био је млади Ранков, одбранио је незгодан шут Зорића са дистанце.
И код другог гола, кумовао је расположени Пастор, акцију је претходно иницирао Предраг Мијић (36), демонстрирајући енергију вечитог младића, па је Немањи Томићу преостало да стави тачку – 2:0.
Одличну шансу за Новосађане, пропустио је капитен Клаић, у 65. минуту, када приземним ударцем није успео да погоди ближи угао добро постављеног Ранкова. Седам минута касније, Дарко Грујић је, на асистенцију брата Немање, постигао гол, али поништен је на интервенцију помоћника Божокија.
У финишу, са две добре одбране, истакао се голман Милош Субашић (37), најсветлија тачка код бледих гостију.