Српска лига “Војводинa”

Омладинац (НБ) – Младост ГАТ 1:1 (0:0)

Нови Бановци – стадион Омладинца. Судија: Никола Бикић (Зрењанин). Стрелци: Рнић у 78. за Омладинац, а Бабић у 75. минуту за Младост. Жути картони: Мојсиловић, Матијевић, Ђурић, Иветић, Лежаић, тренер Голић (Омладинац), Асани, Станић (Младост).

Омладинац: Јагодић, Иветић, Радојичић (од 59. Бобар), Ђурић, Мојсиловић (од 83. Радисављевић), Рнић, Савић, Грбовић, Павловић (од 46. Матијевић), Гајић (од 71. Ђурковић), Лежаић.

Младост: Дражић, Јовановић, Бабић, Швоња, Асани (од 63. Радовић), Гојковић (од 63. Спасић), Ренић (од 87. Каурин), Јелић, Поповић, Дивац, Станић (од 73. Вукаљевић).

Подела бодова на премијерној утакмици новог стадиона у Новим Бановцима. Лидер је водио, при резултату 1:1 није искористио једанаестерац, па домаћи могу бити задовољнији бодом.

У веома тешким условима за игру, по ветру и киши, Новосађани су имали боље прилике у првом делу, али нису успели да их материјализују, јер је ударце Бабића, Јелића и Ренића неутралисао одлични Јагодић, док је шут Станића завршио покрај леве стативе.

Играло се између шеснаестераца све до 75. минута када је Бабић, након корнера Ренића, надвисио чувара и послао лопту у небрањени део мреже. Енергични Бановчани се нису предавали, одговорили истом мером, три минута касније Рнић је нациљао мету, шутем са дистанце – 1:1. Све је могао да реши најбољи стрелац Младости, Марко Ренић, али је његов ударац са беле тачке завршио преко пречке.