Војвођанска лига “Југ”

Слога (Т) – ОФК Југовић 4:0 (3:0)

Темерин – судија: Немања Бошковић (Салаш Ноћајски) 7. Стрелци: Д. Грујић у 41. и 45, Зелић у 44, Грубовић у 64. минуту.

Слога: Глишић 7, Пастор 7, Немања Томић 7, Зелић 8, Краговић 7 (од 70. Пролић -), Мијић 7,5 (од 70. Туцаков -), Грубовић 7,5 (од 65. Ергарац -), Н. Грујић 7,5, Д. Грујић 8,5 (од 68. Кувекаловић -), Марковић 7,5, Топић 7, (од 65. Никола Томић -).

ОФК Југовић: Младеновић 6,5, Милетић 6, Самарџија 6 (од 70. Радмановић -), Черњак 6, Срдић 6, Томић 6, Лакић 6 (од 46. Јелић 6), Бабић 6 (од 68. Сукара -), Николић 6,5, Вукелић 6,5, Ђекић 6.

Играч утакмице: Дарко Грујић

Рутинска победа Темеринаца, путоказ ка циљу је постављен у финишу првог полувремена, када је Дарко Грујић постигао два гола за четири минута. Прецизан је био и капитен Васо Зелић, одбитак од голмана спаковао је у мрежу.

За 4:0, погодио је Милан Грубовић, потврдивши одличну форму фудбалера Слоге, који су нанизали седам мечева без пораза.