-О. ШУШЊАР (ХАЈДУК 1912), СРЕМЧЕВИЋ (ПРВИ МАЈ), БЈЕЛИЦА (РАДНИЧКИ,ЗР), БЈЕДОВ (БАЧКА 1901)
– М. ШУШЊАР (БОРАЦ), ДИМИТРИЋ (ФЕНИКС 1995), ТИОДОРОВИЋ (ОМЛАДИНАЦ),СТОЈАНОВИЋ (ОФК СТАРИ ГРАД)

18 – Фуртула (Хајдук 1912/Спартак ЖК)
16 – Ренић (Младост ГАТ)
15 – Антунић (Раднички 1912), Крстић (ОФК Стари град), Јованић (Феникс 1995/Младост ГАТ)

ИГРАЧ КОЛА: МИЛАН ШУШЊАР (БОРАЦ)

Упркос резултатском минусу са полувремена, фудбалери Борца из Сакула, успели су да режирају преокрет у двобоју са Тисом – 3:2. Покретачку енергију, улио је Милан Шушњар, учествовао је у свим акцијама, а постигао је и погодак, чиме је украсио одличну партију.

РЕМИ У ДЕРБИЈУ: Није било победника у дербију кола ОФК Вршац – Раднички 1912 (1:1), чиме је остало отворено питање другопласираног тима на крају трке. Сомборци су имали вођство голом Деспотовића, уз сјајне одбране младог Пехиља, али Вршчани су освојили бод захваљујући стрелцу Илићу и асистенту Сарајлину.

ГОЛЕАДА КРАЈ ДУНАВА: На терену са вештачком подлогом крај Дунава – голеада. Приредили су је фудбалери ОФК Старог града и Војводине 1928 (5:2). Гости из Перлеза су прво полувреме решили у своју корист, а за преокрет су се побринули двоструки стрелци Немања Крстић и бонус Небојша Стојановић.