-ИВЕТИЋ (ОМЛАДИНАЦ), ШИШКОВ (БОРАЦ), ТОДОРОВИЋ (ОФК БЕЧЕЈ 1918), ЖИЛОВИЋ (ЈЕДИНСТВО)

-СТОЈАНОВСКИ (ДИНАМО 1945), ГРЕК (ОФК ВРШАЦ), АНЂИЋ (БАЧКА 1901), МАТИЈЕВИЋ (ХАЈДУК 1912).

-ТИШМА (ОФК БЕЧЕЈ 1918), ЈАВОР (БОРАЦ)

ИГРАЧ КОЛА: Александар Јавор (Борац)

У Сакулама, бодове су освојили домаћини, а крила фудбалерима Борца дао је Александар Јавор. Шест минута, било му је довољно да две лопте пошаље иза леђа Уроша Лазића младог голмана Феникса 1995 и да сломи снажан отпор одличних гостију.

ВРШЧАНИ ЧУВАЈУ ДРУГУ ПОЗИЦИЈУ: Матија Грек је на терену провео само 20 минута, али то није била препрека да постигне два гола и украси победу ОФК Вршца против Војводине 1928 – 3:0. Вршчани чувају другу позицију, после пораза Радничког 1912 у Кули, имају четири бода више од трећепласираних Сомбораца.

ЗУКИЋ КАО ВИНО: У одсуству голмана Дражића и Слијепчевића, на голу Младост ГАТ стајао је Дејан Зукић (42). У поразу лидера од Динама 1945, био је међу најзапаженијим, а са пар одличних интервенција је потврдио да је као вино и да још има шта да каже на сцени.

ЛИСТА СТРЕЛАЦА:

23 – Ковачевић (Раднички, Зр)

18 – Фуртула (Хајдук 1912/Спартак ЖК)

17 – Јованић (Феникс 1995/Младост ГАТ)

16 – Ренић (Младост ГАТ), Антунић (Раднички 1912), Крстић (ОФК Стари град)

8 БОДОВА, освојили су гости

18 МЕЧЕВА без победе фудбалери Слоге

27 МИНУТА, довољно играчима Бачке 1901 за четири гола