Српска лига “Војводина”

ХАЈДУК 1912 (Kула) – Раднички (Зрењанин) 2:0 (0:0)

Кула, стадион “Милан Средановић”. Судија: Неђо Мрђа (Панчево). Стрелци: Матијевић у 49. и Поповић у 90. минуту. Жути картони: Божовић, Манојловић (Хајдук 1912), Чигоја (Раднички).

Хајдук 1912 (Кула): Дринчић, Арежина, Јанчић, Шушњар (од 71. Божовић), Матијевић (од 88. Влаисављевић), Поповић Вукан број 9 (од 46. Манојловић Милош), Лаћарак, Мацановић (од 80. Поповић Вукан број 26), Лазић, Масалушић, Вујошевић (од 88. Манојловић Бранислав).

Раднички (Зрењанин): Носаљ, Ћушић, Бјелица, Јованов, Kрстинић, Руњевац, Чигоја , Бачвански, Јањатовић (од 67. Павлов), Вулић (од 60. Павковић), Туркуљ (од 76. Ковачевић).

На старту сезоне фудбалери кулског Хајдука савладали су госте из Зрењанина резултатом 2:0.

Голове за домаћу екипу постигли су Милан Матијевић у 49. и Вукан Поповић у последњем минуту утакмице.

У следећем колу, 21. агуста од 17 часова, фудбалери Радничког на домаћем терену дочекују Омладинац из Нових Бановаца. Куљани гостују на новом стадиону у Адорјану домаћој Тиси у недељу 22.08. у истом термину.