Српска лига “Војводина”

Борац Сакуле – Динамо 1945 (Панчево) 3:1 (1:0)

Сакуле – Стадион Свети Никола. Гледалаца: 600. Судија: Драган Зорић (Клек). Стрелци: Ђорђевић у 13. и Јаковашић у 60. и 73. за Борац, Јанковић у 61. минуту за Динамо 1945. Жути картони: Весић, Ахчин, Зулфић (Борац), Милосављевић, Петровић (Динамо 1945); Црвени Картон: Ђошић (Динамо 1945)

Борац Сакуле: Лекић, Максимовић (од 79. Гавриловић), Шишков, Јуриша, Ђорђевић (од 66. Зулфић), Марков (од 46. Дашић), Јавор (од 90. Недић), Ахчин, Весић (од 46. Јаковашић), Терзић, Марковић.

Динамо 1945: Нићифоровић Павле, Милосављевић (од 46. Колоцка), Брајовић (од 46. Бачанин), Милојевић, Kемељ (од 46. Милинковић), 8 Павловић Алекса, Ђошић (од 84. Миливојевић Марија), Шимун, Петровић, Јанковић, Петровић.

Борац је повео након сјајног ударца Милоша Ђорћевића са двадесетак метара у 13. минуту, да би у 60. минуту након центаршута сигурним ударцем главом предност дуплирао млади двадесетогодишњи нападач Андре Јаковашић, бивши члан Динама и некадашњи омладинац ОФК Београда. Након сат времена игре домаћи су имали 2:о и очекивало се да мирно приведу утакмицу крају. Међутим, само минут касније узвратили су гости, након грешке задње линије домаћих и једног пресеченог додавања стрелац за 2:1 био је Лука Јанковић. Ипак, победу домаћих потвђује својим другим голом Јаковашић у 73. минуту. Играч који је ушао с клупе на почетку другог полувремена показао се као џокер тренера Саше Стојадиновића.