Градска лига Нови Сад

Тител – Милетић Мошорин 0:4 (0:2)

Тител – Гледалаца: 100. Судија: Петар Каплијев (Нови Сад). Стрелци: Дорословачки у 22. и 43, Гелић у 76. и Т. Тривуновић у 86. минуту. Жути картон: Т. Тривуновић (Милетић).

Тител: Талпаи 6, Ћирко 6, Фодор 6, Мрачајац 6, Милинов 6, Бабић 6, Караташевски 6, Мајор 6, Петровић 6, Синани 6, Паунић 6.

Милетић: Петковић 7,5, Спасојевић 7 Лимановић 7, Бањац 7, Гелић 7,5 (од 83. Ђурић -), Дорословачки 8, Јанковић 7, Т. Тривуновић 7,5, Н. Тривуновић 7, Милутинов 7 (од 82. Бачикић -), Чолић 7 (од 55. Рогић 7).

Доскорашњињи члан Титела, четрдесетједногодишњи Дејан Дорословачки, са енергијом младића, изрежирао је убедљив тријумф Мошоринаца. Постигао је два гола у првом полувремену, а учествовао је и код оба поготка у наставку, уписавши асистенције. Прво је петом проиграо Гелића, а затим је и Тодора Тривуновића спојио са голом за коначних – 0:4. У 47. минуту голман Петковић спречио је Паунића да поентира са беле тачке.