Војвођанска лига ”Југ”

Слога (Т) – Цемент 2:2 (1:1)

Темерин – Гледалаца: 350. Судија: Марко Секулић (Футог) 7,5. Стрелци: Д. Грујић у 20. и Стојшић (из пенала) у 90+2 за Слогу, Јевић у 2. и Крстић у 70. за Цемент. Жути картони: Марковић, Паповић, Ергарац (Слога), Марјановић (Цемент).

СЛОГА: Ранков 7, Ергарац 6,5, Пастор 7, Томић 7, Краговић 7, Вујовић 7,5, Павићевић 7 (од 77. Марковић – ), Стојшић 8, Паповић 7, Д. Грујић 8, Богавац 6 (од 65. Кочиш – ).

ЦЕМЕНТ: Мијановић 8, Пековић 7, Унгар 6,5, Вилотијевић 7, Јевић 7,5, Јовишић 6,5 (од 46. Мијаиловић 7,5), Мандић 7, Крстић 7,5 (од 75. Марјановић – ), Јакшић 7 (од 57. Поповић 7), Станковић 7 (од 75. Попадић – ), Н. Грујић 8.

Играч утакмице: Д. Грујић

После корнера Немање Грујића, бившег играча Слоге, највиши у скоку био је капитен гостију Божа Јевић – 0:1. У следећем нападу, корнер је извео Вујовић, док је Бошко Паповић нациљао стативу.
Александар Мијановић, бонус на голу Цемента, сјајним реакцијама осујетио је покушаје Дарка Грујића и Марка Вујовића. Узбуђења су се ређала као на траци, Немања Грујић је, у 18. минуту, погодио место где се спајају статива и пречка. Два минута касније, Стојшић је одапео праћку, голман кратко одбио лопту, а натрчао је Дарко Грујић и Темеринце вратио у игру.
Киша је немилосрдно натапала терен, ритам је спласнуо у наставку, када је Вујовић гађао директно из корнера, уз још једну одличну интервенцију Мијановића. Домаћини су се повукли, па је Крстић, у 69. минуту, погодио стативу, док је 60 секунди касније ударцем главом крунисао дијагоналу Грујића – 1:2.
Са 35 метара, распалио је Вујовић, пречка је била савезник Беочинаца, а врхунац узбуђења виђен је у надокнади. Дарко Грујић је оборен у казненом простору Цемента, пошто га је проиграо Вујовић, одговорност је преузео Немања Стојшић и донео Слоги заслужен бод.