Време читања: < 1 минут

Српска лига “Војводина”

Први мај Рума – Раднички (Зр) 3:0 (0:0)

Рума – Гледалаца: 150. Судија: Недељко Рауковић (Суботица). Стрелци: Пановић у 49. и 80. и Ђорђевић у 67. минуту. Жути картони: Чолић (Први мај). Чућиш, Руњевац (Раднички).

Први мај: Рамадани, Чолић, Ђорђевић, Јаћимовић, Пановић (од 81. Ђуровић), Милојевић, Матијевић (од 68. Стојанов), Доневски, Осман, Крантић (од 46. Живковић), Вукановић (од 57. Поповић).

Раднички: Бачко, Ћушић, Јованов, Сарић, Руњевац, Павлов, Бачвански, Вујовић (од 46. Поповић), Вулић, Ковачевић, Павковић (од 66. Путник).

Одолевали су гости из Зрењанина све до 49. минута, Живковић је пронашавши пукотину у одбрани противника, упослио Пановића којем није било тешко лопту смести у мрежу. Ђорђевић је повисио на 2:0, а коначан исход поставио је Пановић, после одбитка.