Војвођанска лига ”Југ”

Јединство (Р) – Дунав 3:1 (1:0)

Руменка – Гледалаца: 200. Судија: Немања Бошковић (Салаш Ноћајски) 7,5. Стрелци: Илић у 20, Тепић (из пенала) у 49. и Стојановић у 53. за Јединство, Димитријевић у 58. за Дунав. Жути картони: Тришић, Миленковић (Јединство), Жиловић, Бурмуџија, Димитријевић (Дунав).

ЈЕДИНСТВО: Костуранов 7, Берић 7 (од 75. Штефек – ), Стојановић 7,5 (од 62. Миленковић – ), Зирић 7,5, Гаџић 7,5, Радека 7 (од 62. Петровић – ), Батос 7,5, Илић 8, Андесилић 7 (од 89. Накомчић – ), Тришић 7,5 (од 89. Малиновић – ), Тепић 7,5.

ДУНАВ: Поледица 6,5, Бабић 6,5, Васиљевић 6,5, Жиловић 7, Сремчевић 7, Живковић 6,5 (од 65. Суботић – ), Николић 6 (од 57. Бурмуџија 6,5), Живановић 6 (од 37. Субашић 6,5), Милисављевић 7, Јовановић 6,5 (од 57. Димитријевић 7), Милошевић 6 (од 57, Родић 6).

Играч утакмице: Илић

Прву победу, фудбалери Јединства, извојевали су у двобоју са гостима из Старих Бановаца, чију мрежу је први погодио Страхиња Илић, крунисавши асистенцију Давида Радеке. Преломни тренуци, били су почетком другог полувремена, када је Лука Андесилић непрописно заустављен, док је Богдан Тепић био сигуран реализатор најстроже казне – 2:0. Четири минута касније, Никола Стојановић је, са 25 метара, погодио мрежу. Гости су успели да постигну почасни погодак, а резервиста Михаило Димитријевић је био стрелац минут по уласку у игру.