Новосадска лига

Славија (НС) – Петроварадин 4:0 (0:0)

Нови Сад – Гледалаца: 50. Судија: Зоран Драгољевић. Стрелци: Стајић у 51, Клисара у 55, Стојичић у 75. и Богданов у 90. минуту. Жути картон: Радојковић (Петроварадин).

Славија: Чавић 7, Гајић 7, Јашовић 7, Убовић 7,5, Стајић 7,5, Јањић 7,5, Радовановић 8 (од 78. Вучковић -), Дражић 7 (од 80. Иконић -), Ферати 7 (од 63. Стојичић 7,5), Беговић 7 (од 80. Богданов -), Глишић 7 (од 46. Клисара 7,5).

Петроварадин: Тарабић 7, Момчилов 6,5 (од 68. Тодоровић 6), Сурдучки 6,5, Сендерак 6, Кнежевић 6 (од 46. Ристивојевић 6), Будечевић 7, Муратовић 6 (од 58. Кнежић 6), Радојковић 6, Стефановић 6, Мудрић 6 (од 68. Шимулија 6), Коска 6,5.

Играч утакмице: Радовановић

Прописно су се испромашивали момци у црвено-плавим дресовима у првом делу игре. Јањић је нациљао стативу, Фератијев ударац искоса неутралисао је Тарабић, док је Будечевић спречио сигуран погодак уклизавши на гол линији испред нападача домаћих.

Награда за труд, стигла је у шестом минуту наставка, Радовановић је извео корнер, лопта се одбила до Стајића, који главом пребацује лопту преко линије. После продора по десној страни Радовановић је одиграо улогу асистента, несебично сервираши лопту новајлији из Жабља, Клисари – 2:0. У стрелце су се уписали и резервисти, Стојичић односно Богданов за убедљиву победу.