Новосадска лига

ТСК – Шајкаш 1908 2:2 (0:1)

Темерин – Гледалаца: 400. Судија: Дамјан Спасојевић (Нови Сад) 7. Стрелци: Ђанковић у 50. и Џигурски у 75. за ТСК, Алемпић у 26. и Веселиновић (из пенала) у 80. за Шајкаш 1908. Жути картони: Пролић, Шмит, Пашка (ТСК), Заов, Милановић (Шајкаш 1908).

ТСК: Војводић 7, Шмит 7, Тришић 7,5, Стричевић 7, Зоран Влаисављевић 7, Томић 6,5 (од 46. Пашка 7), Маројевић 7, Буквић 6,5 (од 76. Илија Влаисављевић – ), Пролић 7, Ђанковић 7,5, Јушковић 7 (од 60. Џигурски 7,5).

Шајкаш 1908: Шовљански 7, Гојков 6,5 (од 63. Ђаковић – ), Павков 7, Алемпић 7,5, Заов 7, Маљурић 7 (од 86. Милановић – ), Марцикић 6,5 (од 63. Станковић – ), Котуљач 7 (од 74. Живанов – ), Веселиновић 8, Николаш 7, Ковачевић 6,5 (од 74. Карас – ).

Играч утакмице: Веселиновић

Темеринци су сменили лидера, реми Шајкаша 1908, искористила је Татра и преузела врх. Слободан ударац је извео капитен Стеван Веселиновић, док је највиши у скоку био штопер Александар Алемпић – 0:1. Домаћини су изједначили почетком другог полувремена, Милан Ђанковић је издржао двојицу на леђима и приземним ударцем нациљао доњи угао, па се мрежа иза леђа Душана Шовљанског затресла после 500 минута. Продор запаженог Милоша Тришића, у преокрет је претворио резервиста Марко Џигурски. Узбуђења су се ређала као на траци, лопта је погодила у руку дефанзивца Шмита, а Стеван Веселиновић је из пенала скројио реми, иако је голман Драган Војводић прочитао страну.