Војвођанска лига “Југ”

Индекс – Јединство (Р) 3:0 (1:0)

Нови Сад – Ђачко игралиште. Гледалаца: 200. Судија: Милорад Субашић 7 (Ветерник). Стрелци: Боровница у 22. минуту, Плавшић у 54. и Нађ (из пенала) у 87. минуту. Жути картони: Јокић, Боровница, Бањац, Самарџић, Клаић (Индекс), Берић, Костуранов (Јединство). Црвени картон: Тепић (Јединство) у 75. минуту.

Индекс: Бузаџија 7,5, Јокић 8, Панић 7,5, Гаћеша 7 (од 83. Јованов – ), Боровница 8, Ј. Ћук 8, Бањац 7,5 (од 62. Поштић – ), Плавшић 8, Самарџић 7, Клаић 7 (од 71. Звекан – ), Нађ 7,5.

Јединство: Мандић 6,5, Берић 6,5 (од 56. Миленковић 6,5 ), Штефек 6 (од 82. Димитријевић – ), Ђекић 6, Зирић 6 (од 56. Стојановић 6,5 ), Гаџић 6,5, Батос 6, Илић 6,5, Андесилић 6 (од 46. Кања 6,5 ), Тепић 6, Сендерак 6.

Играч утакмице: Плавшић

Ослабљени студенти успели су убедљиво да савладају госте из Руменке. Предност је донео Боровница, прецизним ударцем са 20 метара погодио је горњи угао.

Капитал је дуплирао Плавшић, сачекавши лопту на другој стативи, након корнера Јована Ћука. Јокић је склонио лопту испред Батоса, а судија Субашић показао на белу тачку. Нађ је био неумољив за нову радост студената – 3:0.