Војвођанска лига “Југ”

Индекс – Хајдук (Д) 2:2 (1:1)

Нови Сад – Ђачко игралиште. Гледалаца: 200. Судија: Никола Шћепановић 7,5. Стрелци: Самарџић у 8. и Клаић у 69. за Индекс, а Перовић у 7. и Живковић у 65. минуту за Хајдук. Жути картони: Ј. Ћук, Бањац, А. Ћук, Иван, Клаић (Индекс), Томић (Хајдук).

Индекс: Бузаџија 7, Панић 7, Гаћеша 7 (од 62. А. Ћук 7 ), Вуковић 7, Боровница 7 (од 46. Иван 7 ), Јокић 7,5, Самарџић 7,5, Нађ 8, Поштић 7, Ј. Ћук 7, Бањац 7 (од 55. Клаић 7,5 )

Хајдук: Тркуља 8, Симић 7, Савиновић 7, Халиловић 7 (од 84. Дерајић – ), Николић 7,5, Шућак 7 (од 46. Живковић 7,5 ), Ташић 7 (од 55. Стојковић 7 ), Томић 7 (од 79. Делић – ), Совиљ 7, Требовац 7, Перовић 7 (од 84. Савићевић – ).

Игра утакмице: Тркуља

Дивошани су ишчупали бод на Ђачком игралишту, иако су два пута имали предност, захваљујући голману Тркуљи, који је после поготка Кљаића, у интервалу од десет минута, одбранио ударце Самарџића, Нађа и Поштића.

Лидера је у вођство довео Перовић, а поравнао је Самарџић одлично реаговши на одложену лопту агилног Кристофера Нађа, после акције по десној страни.

Супротан угао мајсторски је нанишанио резервиста Живковић – 1:2. Резултатски егал доноси Кљаић егзекуцијом са висине пеналтика, поново је Нађ одиграо улогу асистента. Мало је фалило студентима да нанесу пораз првопласираној екипи, а најзаслужнији за реми је свакако, Марко Тркуља, истакавши се и у првом делу са пар добрих интервенција.