Српска лига “Војводина”

Феникс 1995 – Јединство (СП) 3:0 (0:0)

Стара Пазова – Феникс арена. Гледалаца: 300. Судија: Дејан Петровић (Вршац) 8. Стрелци: Булат у 53, Милутиновић у 55. и 62. минуту. Жути картони: Поповић, Булат (Феникс 1995), Радосављевић (Јединство).

Феникс 1995: Пилиповић -, Анђелковић 7,5, Поповић 8, Булат 8 (од 72. Радишић – ), Качаревић 7,5, Ћалић 7 (од 46. Милаковић 8), Девић 7 (од 56. Цвјетиновић 7), Шалипур 7,5, Зечевић 7,5 (од 83. Мијатовић – ), Вујасин 8,5, Милутиновић 8,5 (од 72. Лазић – ).

Јединство: Бонџић 7,5, Матовић 6 (од 67. Куриџа – ), Цветојевић 6,5, Моравац 6,5, Тошић 6 (од 75. Маринковић – ), Маодуш 6,5, Николић 6,5, Бељић 6,5, Пилиповић 7, Радосављевић 6,5 (од 67. Тривић – ), Ђорђевић 6 (од 65. Плавшић – ).

Играч утакмице: Милутиновић

Већ у првом минуту, двобоја српсколигаша из Старе Пазове, одличну шансу имао је Миле Вујасин, али голман Алекса Бонџић је сјајном реакцијом сачувао мрежу. У жељи да што пре откључају браву комшија, фудбалери Феникса 1995, прескакали су средину терена и исхитреним потезима омогућили ривалу да дуго одржава резултатски егал. Уласком искусног Предрага Милаковића, почеле су да се слажу коцкице. Драгоцена улога у постављању путоказа ка циљу, припала је Милету Вујасину, уз асистенције код сва три гола. После његовог корнера, највиши у скоку био је штопер Марко Булат – 1:0. Лакнуло је тада домаћинима, па су брзо дуплирали капитал. Вујасин је избацио у брисани простор Лазара Милутиновића, био је бржи од чувара, надмудривши Бонџића. Фуриозних девет минута, окончано је у режији истих актера, Вујасин је обавио рударски део посла, док је Милутиновић поново заплесао на сцени, потврдивши да му је потребно мало простора да постигне погодак.