Војвођанска лига ”Југ”

Будућност – Младост (БЈ) 3:0 (1:0)

Салаш Ноћајски – Гледалаца: 250. Судија: Владимир Тошић (Нови Сад) 8. Стрелци: Рого у 37. и 75, Милошевић у 66. минуту. Жути картони: Јанковић, Петровић (Будућност).

Будућност: Чупић 7, Јанковић 7,5, Радосављевић 7,5, Јефтић 7,5, Милошевић 8, Ђукић 7, Рого 8,5 (од 75. Петровић – ), Пријић 7 (од 60. Чоњагић – ), Владисављевић 7 (од 75. Симеуновић – ), Добо 7 (од 60. Станивуковић – ), Јошић 7 (од 60. Симовљевић – ).

Младост: Ромић 6,5, Стојановић 6,5 (од 75. Антонић – ), Кнежевић 6, Бајић 6,5, Остојић 6,5, Дринић 6 (од 75. Рађеновић – ), Куртиши 6,5, Борић 6 (од 46. Васић 6), Грковић 6 (од 80. Бешевић – ), Зукић 6,5 (од 75. Ђумић – ), Ковачевић 6,5.

Играч утакмице: Вања Рого

У двобоју тимова са зачеља, фудбалери Будућности, заслужено су победили госте из Бачког Јарка. Домаћини су повели у 37. минуту, када је Вања Рого крунисао лепу акцију. После корнера, слабо је реаговала одбрана Младости, најспретнији био је бонус Душко Милошевић – 2:0. Девет минута касније, из грешке ривала, севнула је дубинска лопта, а на правом месту нашао се Вања Рого и ставио тачку.