Српска лига ”Војводина”

ИГРАЧ КОЛА: МИЛАН ШУШЊАР (БОРАЦ, САКУЛЕ)

У Сакулама није било неизвесности, јер су фудбалери Борца доминирали против бледих Зрењанинаца (4:0). Блистао је Милан Шушњар, до одласка на одмор је постигао два гол, док је из пенала, пет минута пре краја, режирао хет-трик.

КИКС ЛИДЕРА: Поразом крај Тисе од последњепласираног Старог града, фудбалери ОФК Бечеја 1918, прокоцкали су лидерску позицију. Лука Костић, најбољи стрелац тима из Бачке Паланке, погодио је за вођство. Резултат је поравнао Владан Воргучин, док је минут касније Владимир Тасић, са пенала, донео велику радост гостима.

ОМЛАДИНАЦ БЕЗ ГРЕШКЕ У ДЕРБИЈУ: Трећом узастопном победом, фудбалери Омладинца, прокрчили су пут до четврте позиције. У дербију кола, у Новим Бановцима, надвисили су Текстилац (2:1). Стефан Грбовић и Давид Бајић, погодили су мрежу гостију, док је пораз Оџачана ублажио Горан Поткозарац.

ЛИСТА СТРЕЛАЦА:

14 – Савановић (ОФК Бечеј 1918)
11 – Галић (Текстилац)
10 – Лежаић (Омладинац), Ковачевић (Раднички 1912)
9 – Костић (ОФК Стари град), Смиљанић (Борац, Ш)
8 – Јуриша, М. Шушњар (Борац, С), Јовковић (ОФК Вршац)

3 МИНУТА, довољна играчима Омладинца за два гола