Новосадска лига

ТСК – Динамо 4:0 (1:0)

Темерин – Гледалаца: 200. Судија: Дејан Кресић (Тител) 7. Стрелци: Ђанковић у 45. и 68, Буквић у 64. и Варга у 90. минуту. Жути картони: Буквић, Ђанковић (ТСК), Поткоњак (Динамо).

ТСК: Војводић 7, Брежњак 7, Стричевић 7,5, Шмит 8, Влаисављевић 8, Тришић 8 (од 80. Бобот – ), Томић 7 (од 65. Пантош – ), Буквић 7,5 (од 65. Џигурски – ), Пролић 7 (од 50. Варга 7,5), Ђанковић 8,5, Јушковић 7.

Динамо: Мартиновић 6, Поткоњак 6 (од 70. Пешић – ), Илић 6, Сабо 6,5, Суботин 6, Прерадовић 6 (од 70. Мишкић – ), Кузмановић 6,5, Шегуљски 6 (од 46. Панић 6), Сладић 6, Михајловић 7, Грујић 6.

Играч утакмице: Ђанковић

Под вођством тренера Јована Самарџића, повратника на клупу, Темеринци су нанизали 12 мечева без пораза и штета је, због одличне форме, што се првенство прекида у овом тренутку. Захуктале црвено-беле нису успели да зауставе ни гости из Будисаве, чију браву је откључао Милан Ђанковић, уз асистеницију Милоша Тришића.

Другом голу домаћина, кумовала је и слаба процена голмана, па је Мирослав Буквић рутински погодио празну мрежу. Четири минута касније, за одбрану ривала неухватљиви Ђанковић, нанизао је двојицу и погодио даљи угао. Радомир Бобот је у ватру убацио Луку Пантоша, док је на повратну лопту одлично реаговао искусни Тамаш Варга – 4:0.