Време читања: < 1 минут

Прва лига Србије

ОФК Жарково – Младост ГАТ 0:1 (0:0)

Београд – Гледалаца: 100. Судија: Милан Илић (Ћуприја). Стрелац: Соуза у 71. минуту. Жути картони: И. Јовановић, Зувић, Дукић (ОФК Жарково), Секулић (Младост).

ОФК Жарково: Јеврић, Илић, Миликић, Манић (од 78. Стојановић), С.Јовановић (од 46. Гојков), Зувић, И.Јовановић (од 65. Милић), Радић, Кокир (од 57. Николић), Дукић, Достанић (од 65. Чарапић).

Младост ГАТ: Мирковић, Миловановић, Швоња, Поповић (од 84. Марковић), Соуза, Видаков (од 89. Димитрић), Ожеговић, Мијић, Секулић (од 80. Караћ), Илић, Севић.

Новосадска Младост уграбила је цео плен у Макишкој шуми победивши домаће минималним резултатом – 0:1. У првом делу игре другопласирана екипа имала је прилике преко Видакова, Мијића односно Поповића, али је Јеврићева мрежа остала нетакнута.

Тренутак одлуке догодио се у 71. минуту, Бразилац у редовима гостију, Соуза погодио је мету крунисавши центаршут Ненада Севића. Овом победом у заосталом мечу 14. кола, Младост се изједначила по броју освојених бодова са првопласираном Инђијом, на табели Прве лиге.