Анталија

Фудбалери Младости ГАТ поражени су у првој контролној утакмици у Анталији,  од руског друголигаша, Спартака из Москве 2 – 1:2.v

Руси су дошли до предности у осмом минуту, мету је нациљао Шиљцов казнивши грешку у везном реду, претходно ослободивши се двојице чувара. Изједначење је крајњим напором спречио голман Спартака осујетивши покушај Миловановића из слободњака. У финишу првог дела предност је дуплирао Шитов, искористивши статитичност у одбрани Младости. Много боља игра изабраника Љубомира Ристовског виђена је у наставку, капитал је преполовио Поповић на асистенцију Соузе, а мало је недостојало да се избегне пораз, уз пар пропуштених шанси. Наредну утакмицу Бистричани играју у среду, а противник је пољска Решовија.

Младост ГАТ – Спартак 2 1:2 (0:2)
Стрелци: Поповић у 60. за Младост, а Шиљцов у 8. и Шитов у 44. минуту за Спартак 2.
Младост ГАТ: Милојевић, Мијић, М. Илић, Соуза, Миловановић, Јочић (од 20. Ожеговић), Секулић, Савановић, Савковић, Караћ, Поповић. Играли су још: Дражић, Станић, Севић, Н. Илић, Швоња, Димитров, Гојков, Марковић, Петровић, Видаков и Тодоровић.