Прва лига Србије

Паметном игром током читавих 90 минута, “гатовци” су уграбили три бода са Бањице и искористивши пораз Инђије засели су на чело прволигашког каравана. Чета са Новог насеља голове је постизала у најнезгоднијим тренуцима по ривала, пред сам крај првог и почетак другог дела. У 44. минуту, дугом лоптом са средине терена најбољи стрелац лиге, Видаков одлично је пронашао Савановића, а овај ослободивши се чувара надмудрио голмана Рада за радост – 0:1. Већ на самом старту другог дела, акцију из уџбеника крунисао је убојити Видаков, а овога пута, улогу асистента одиграо је Миле Савковић, док је у нападу учествовао и Савановић отворивши новајлији из Спартака пут ка голу. Мрежа голмана Алексе Милојевића нетакнута је од дуела са Железничаром из Панчева, а добра игра одбране на челу са капитеном Миловановићем улива поверење пред дерби мечеве са Јавором, на ГАТ арени (среда – 15.00) и Инђијом (недеља) који следе у седмици пред нама.

Табела Прве лиге променила је изглед након 26. рунде, сада сви гледају у леђа изабраницима Љубомира Ристовског, надамо се да ће тако остати и до краја трке.