Војвођанска лиа ”Југ”

Слога (Т) – Младост (БЈ) 1:1 (0:1)

Темерин – Гледалаца: 700. Судија: Милорад Субашић (Ветерник) 7. Стрелци: Марјановић у 80. за Слогу, Папак у 39. за Младост. Жути картони: Стјепановић, Папак (Младост).

Слога: Војводић 7, Томић 6,5, Пастор 7, Марковић 6,5, Јаковљевић 7,5, Ергарац 6 (од 63. Пролић – ), Кочиш 7, Авдаловић 7,5 (од 90. Ћелић – ), Јакшић 7, Дервиши 7, Гргић 6 (од 63. Марјановић 7).

Младост: Ромић 7, Ђукић 6,5, Остојић 7, Бајић 7, Бабић 7, Дринић 7, Зец 7, Марковић 6,5 (од 77. Митровић – ), Антонић 6 (од 46. Стјепановић 6,5), Зукић 7,5 (од 88. Шкавић – ), Папак 7,5 (од 90. Дмичић – ).

Играч утакмице: Авдаловић

Комшијски дерби, привукао је пажњу, а пред ТВ камерама, Јарачани су се, заједно са својим бројним навијачима, радовали у финишу првог полувремена, када је Немања Папак одлично реаговао на петерцу и казнио непажњу чувара. Претходно је корнер извео Тихомир Зец, док је улогу асистента одиграо Борислав Бајић.
Пет минута касније, Папак је могао да удари печат и да израсте у јунака меча. После проигравања капитена Зорана Зукића, побегао је Петру Марковићу, као метак изашао испред Душана Војводића, али голман Слоге је сјајно интервенисао, спречивши већ виђен погодак.
Само што је почело друго полувреме, Зоран Зукић (40), најискуснији на терену, из слободњака, искоса са 23 метра, погодио је пречку.
Ненад Марјановић је повезао редове Темеринаца, пре његовог уласка, безидејне испред одбрамбеног бедема гостију. У 74. минуту, припремио је шансу Авдаловићу, али ударац по средини гола, осујетио је Немања Ромић.
Акцију за изједначење, почео је капитен Роберт Пастор, петом је убацио у ватру Вукашина Авдаловића, а запажени везиста је направио слалом по страни и заврнуо лопту у казнени простор, где је будан био Ненад Марјановић – 1:1.
У надокнади од девет минута, било је узбуђења пред оба гола, са трибина су се чули само уздаси, јер нишани нису били подешени…