Подручна лига Суботица

Србобран – Обилић (НК) 4:1 (2:1)

Србобран – Стадион у Шумици. Гледалаца: 100. Судија: Кристијан Варга (Ловћенац) 7. Стрелци: Перуничић у 30, 33. и 87. и Ћулум у 82. за Србобран, Марић у 42. за Обилић.

Србобран: Ађански 7, Кењи 7, Клипић 7,5 (од 83. Миковић – ), Јоргић 7, Крстић 7,5, Адамовић 7, Перуничић 9, Ћулум 8 (од 86. Милосављевић – ), Живановић 7, Радовановић 7 (од 60. Остојић 7), Станков 7 (од 86. Дивјаковић – ).

Обилић: Стијовић 6, Грујин 6, Сивчев 6, Пекија 6, Јанковић 6,5, Стојков 6, Ђукић 7, Спахић 6,5, Марић 7, Вучевић 6,5, Србљин 6.

Играч утакмице: Перуничић

Никола Перуничић је, на асистенцију Саве Клипића, погодио мрежу гостију из Новог Кнежевца. Три минута касније, ударац Ћулума је укротио голман Стијовић, а на одбитак је натрчао Перуничић и дуплирао капитал.

Мирослав Марић, ”десетка” Обилића, пред одлазак на одмор, нациљао је даљи угао. До убедљивог тријумфа, домаћини су стигли тек у последњих десет минута. Севнула је левица Бојана Ћулума, искоса из тешке позиције за 3:1, док је у три минута пре краја пометњу у одбрани ривала направио Давид Миковић (16), најмлађи на терену. Акцију је испратио расположени Перуничић и спустио завесу.