Војвођанска лига ”Југ”

Слога (Т) – Слобода 0:6 (0:3)

Темерин – Гледалаца: 150. Судија: Жељко Штумпф (Нови Сад) 7. Стрелци: Ђорђевић у 31. и 37, Лазаревић у 43, Кобиљски у 55. и 90. и Павловић у 65. минуту. Жути картони: Марковић (Слога), Стојадиновић, Димић (Слобода).

Слога: Војводић 5, Марковић 5, Пастор 5, Томић 5, И. Кочиш 5, Павићевић 5, Авдаловић 5,5, Марјановић 5, Јакшић 5,5 (од 70. Пролић – ), Гргић 5 (од 70. Ћелић – ), С. Кочиш 5.

Слобода: Кромпић – , Матић 7 (од 63. Калајџић – ), Кубуровић 7,5, Богићевић 7, Лазаревић 8, Стојадиновић 7 (од 46. Ђуричић 7), Кобиљски 8,5, Барић 7,5 (од 63. Милетић – ), Јошић 7 (од 63. Видић – ), Павловић 8, Ђорђевић 8,5 (од 63. Димић – ).

Играч утакмице: Кобиљски

Обрукали су се Темеринци у двобоју са гостима из Доњег Товарника, ни најстарији навијачи не памте овакав дебкал на домаћем терену! Изостанак петорице играча, уз индолентан однос већине стартера, ишао је на воденицу ривала, а да се домаћинима не пише добро наговестио је двоструки стрелац Александар Ђорђевић. Имао је довољно времена да, после асистенције Петра Барића, лопту намести на левицу, па да одапне стрелу у доњи угао, док је шест минута касније ставио тачку на акцију Небојше Павловића и капитена Марка Јошића. Слободњак је извео Стефан Кубуровић, а штопер Славољуб Лазаревић је ударцем главом потврдио да кола црвено-белих незаустављиво иду низбрдо – 0:3.
Небојша Павловић је уздрмао пречку, али у наставку је успео да голом крунише добро издање, док је потпис испод убедљивог тријумфа ставио Жарко Кобиљски, нерешива енигма за одбрану Слоге, која на овој утакмици практично није ни постојала.