Српска лига ”Војводина”

Тиса – Феникс 1995 0:3 (0:1)

Адорјан – Гледалаца: 100. Судија: Марко Димоски (Нови Сад) 8. Стрелци: Пановић у 14, Драгић у 70. и 90. минуту. Жути картони: Фејеш, Јоветић (Тиса), Пановић (Феникс 1995).

Тиса: Антић 6, Свитић 6, Славуљица 6, Миликић 7 (од 70. Васић –), Фејеш 6 (од 87. Арежина – ), Томишић 6 (од 65. Чордашић –), Јоветић 6, Манојловић 6,5, Провчи 6 (од 46. Кудрић 6), Килибарда 6 (од 46. Крмар 6), Золнајић 7.

Феникс 1995: Пилиповић 7, Девић 7 (од 46. Димитрић 7,5), Марјановић 8, Радишић 8, Пановић 8,5, Матић 7,5 (од 55. Драгић 8,5), Мијатовић 7 (од 55. Шалипур 7), Поповић 8, Шимун 8 (од 73. Јеловић –), Анђелковић 8, Јуриша 8.

Играч утакмице: Пановић

Гости су оставили одличан утисак, прекинули су низ од седам мечева без победе, а радовали су се у 14. минуту, када је Алекса Матић пресекао акцију Тисе и убацио у ватру Марка Шимуна. Лопту је, иза леђа штопера, послао ка Милану Пановићу, чији ударац искоса у ближи угао није успео да осујети голман Душан Антић.
На изједначење је мирисао покушај Александра Золнајића, али је циљао изнад гола, чиме је пропала најбоља шанса домаћих.
Измене тренера Милана Вујасина, учиниле су Пазовчане још опаснијима. Славен Јуриша је био иницијатор акције, док је Милан Пановић показао да се добро сналази и у улози асистента. На повратну лопту је натрчао Лука Драгић и са петерца је проследио у мрежу – 0:2. Очекивао се крај меча у тренуцима, када је Александар Димитрић проиграо Драгића, а расположени резервиста гостију је ударио печат на убедљив тријумф.