Време читања: < 1 минут

Новосадска лига

ТСК – Борац (НС) 2:1 (2:0)

Темерин – Гледалаца: 150. Судија: Јована Шијан (Нови Сад) 8. Стрелци: Пашка у 20. и Татић у 36. за ТСК, Ђаковић у 52. за Борац. Жути картони: Радичић (ТСК), Караћ, Видовић (Борац). Црвени картон: Ракановић (Борац) у 90. минуту.

ТСК: Перишић 7, Лахош 7, Стричевић 7,5, Зоран Влаисављевић 7, Татић 7,5, Пашка 8 (од 89. Николић – ), Радичић 7, Томић 7 (од 89. Варга – ), Пролић 7, Пантош 7, Ковачевић 7 (од 60. Обрадовић – ).

Борац: Д. Тошић 7, Ракановић 6, Свитић 6,5, Тодоровић 7, Берић 7, Видовић 7, Караћ 6,5, Ђаковић 7,5, Марић 7, С. Тошић 6, Коларов 6.

Играч утакмице: Пашка

Темеринци су се, после два пораза, вратили на победнички колосек, са потписом расположеног Балажа Пашке. Откључао је браву Новосађана, пославши лопту поред голмана Душана Тошића. Наставили су домаћини са нападима, па је Вукашин Татић ударцем главом крунисао асистенцију Пашке – 2:0. Почетком другог полувремена, Дарко Ђаковић, капитен гостију, поставио је коначан резултат.