ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ”ЈУГ”

Младост (БЈ) – Слога (Е) 2:1 (1:1)

Бачки Јарак – Стадион Ливадица. Гледалаца: 250. Судија: Милорад Субашић (Ветерник) 6. Стрелци: Зукић у 20. и Дринић (из пенала) у 90. за Младост, Воларевић у 12. за Слогу. Жути картони: Стојановић, Ђукић, Бајић, резервни голман Родић (Младост), Крстић, Раичевић (Слога). Црвени картон: Крстић (Слога) у 55. минуту.

МЛАДОСТ: Ромић 7,5, Вејин 7,5, Ђукић 7,5, Бајић 7, Бабић 8, Стојановић 7, Стјепановић 7, Зец 7, Шкавић 7 (од 64. Стеванчевић – ), Зукић 8 (од 78. Дринић 7), Папак 7 (од 82. Радонић – ).

СЛОГА (Е) Веселиновић 7, Стојчић 7, Белић 7 (од 57. Ђуркић 7), Крстић 6,5, Раичевић 7, Херцег 7, Стојшић 7, Ћирић 6,5 (од 46. Мачвански 6,5), Воларевић 7,5, Угљешић 7,5, Вујовић 6,5 (од 80. Ширадовић – ).

Играч утакмице: Зоран Зукић

За разлику од Јарачана, гости из Ердевика, нису имали императив победе, па су у игри без притиска дошли у вођство, када је Димитрије Воларевић издржао дуел са штопером Бориславом Бајићем, изашао испред Немање Ромића и погодио мрежу.
Домаћини су се брзо вратили у игру. Акцију је почео Немања Папак, док је асистенцију Горана Ђукића, ударцем у доњи угао, крунисао капитен Зоран Зукић – 1:1. Два пута је дефанзивац Бојан Бабић измамио уздахе навијача плаво-белих, јер са два метра није подесио нишан.
Од 55. минуту, гости су играли са играчем мање, штопер Бранислав Крстић добио је другу јавну опомену. Судија Субашић га је искључио тек после протеста домаћина и консултације са помоћником Милошем Ивановићем, пошто је жути картон првобитно показао Дејану Раичевићу, иако капитен Слоге није ни направио прекршај.
Благоје Стјепановић је, у 58. минуту, из чисте позиције, послао лопту преко гола, а на другој страни шут Бранислава Угљешића, после асистенције Димитрија Воларевића, укротио је врло добри Немања Ромић.
Саво Ковачевић, тренер Младости, тражио је од својих играча да крену на све или ништа, с обзиром да бод није имао вредност. Папак у 82. минуту и Зец у 86. минуту, прокоцкали су одличне шансе.
У 90. минуту, после играња руком Херцега, судија Субашић је пустио да се игра настави и за мало да гости из контранапада постигну гол. Поново су негодовали навијачи Младости, па је Субашић отрчао до помоћника Ивановића, после чега је досудио пенал за Младост. Мирко Дринић је преузео одговорност, пославши голмана Ненада Веселиновића и лопту на различите стране.