-МИЛИКИЋ (ТИСА), КЕЦМАН (ОФК КИКИНДА 1909), ЗУЛФИЋ (ДИНАМО 1945), ПОПОВИЋ (ФЕНИКС 1995)

-СМИЉАНИЋ (БОРАЦ, Ш), ЖИВАНОВИЋ (ЈЕДИНСТВО), ФЕЈЕШ (ТИСА), ЈОВИЋ (ПРВИ МАЈ)

-ВЛАИСАВЉЕВИЋ (ХАЈДУК 1912), ПИЛИПОВИЋ (ЈЕДИНСТВО)

ИГРАЧ КОЛА: ГОРАН СМИЉАНИЋ (БОРАЦ, Ш)

Славље у Шајкашу, режирао је двоструки стрелац Горан Смиљанић. После асистенције Божића, погодио је мрежу иза леђа Бојана Браћа. Осам минута пре краја, срушио је Текстилац, јер је нанизао двојицу дефанзиваца гостију, ушао у казнени простор и рутински ставио тачку – 2:1.

РАДОСТ КИКИНЂАНА: Коначно је сунце огрејало фудбалере ОФК Кикинде 1909. У другом минуту надокнаде, голом Стефана Моровића, уз асистенцију капитена Небојше Ђукића, победили су Омладинац. Меч је обележила одлична игра кадета Драге Кецмана (17) на позицији штопера.

ПРЕОКРЕТ ПАНЧЕВАЦА: У двобоју тимова са највише бодова освојених у пролећном делу, фудбалери Динама 1945, победили су ОФК Вршац – 3:2. Панчевци су у другом полувремену, режирали преокрет, било им је довољно 15 минута да три пута савладају младог Огњена Узелца (17).