НОВОСАДСКА ЛИГА

ТСК – Омладинац 2:1 (1:1)

ТЕМЕРИН: Стадион ТСК-а, гледалаца: 120, судија: Миленковић (Нови Сад), стрелци: Татић у 24. и Томић у 58. за ТСК, Пецељ (из пенала) у 34. минуту за Омладинац, жути картони: Шушак, Радичић, Стричевић (ТСК), Јокић, Хернаус, Зечевић (Омладинац).

ТСК: Перишић, Шушак (Пантош), Стричевић (Богојевић), Радичић, Влаисављевић, Татић, Пашка, Николић, Клаић (Пуповац), Томић (Варга), Ковачевић (Лахош).

ОМЛАДИНАЦ: Вулин, Мартиновић, Суботић, Пецељ, Вујичић, Јокић (Тојагић), Хернаус (М. Стојановић), Ђ. Стојановић, Бакић (Јарић), Макарић (Зечевић), Зељковић.

Tемеринци су ударили печат на бодове освојене у Кисачу, уписавши трећу узастопну победу. Вукашин Татић је искористио асистенцију Владимира Стричевића и погодио за вођство домаћина. Бојан Пецељ, капитен Омладинца, десет минута касније, био је реализатор најстроже казне – 1:1. После неколико неискоришћених шанси, црвено-бели су се поново радовали, када је Никола Томић, ударцем искоса, на ефектан начин, надмудрио голмана Мићу Вулина.
У 70. минуту, у игру је ушао Јово Пуповац, годинама уназад најбољи играч Темеринаца, па су се чули аплаузи. Одсуствовао је због повреде 12 месеци и у том периоду су недостајали његови голови и асистенције.